OTO EKSPERTİZ

Eksperman, herhangi bir şehirden beğendiğiniz bir araca sizin için ekspertiz yaptırarak sizi gereksiz yolculuk ve masraflardan kurtarır. 


YERİNDE OTO İNCELEME 

Eksperman beğendiğiniz aracı yerinde inceleyip, fotoğraf ve video ile aracın kaporta, motor ve iç kısımları hakkında size bilgi verir. EMLAK Eksperman. beğendiğiniz ev ve arsayı yerinde inceleyip, fotoğraflayıp size rapor sunar, siz de ona göre alıp almama kararınızı daha rahat verirsiniz. 


ALIŞVERİŞ/HEDİYE 

Eksperman, internetten beğenip satın almayı düşündüğünüz herhangi bir şeyi sizin için kontrol eder, satın alır ve kargoyla adresinize gönderir. 


ARAÇ MUAYENESİ 

Eksperman, aracınızı muayeneye vermek için zamanınız yoksa istediğiniz adresten aracınızı alarak randevu saatinde muayeneye sokar. 


KASKO VE SİGORTA 

Eksperman, aracınız için en uygun kasko ve sigorta tekliflerini size sunar. Bizden teklif almadan sigorta ve kasko yapmayın.


KARGO VE EMANET TESLİMİ

Eksperman, Türkiye'nin herhangi bir şehrinde alınması gereken bir kargonuz varsa sizin için teslim alıp dilediğiniz kargo veya otobüs firmasıyla gönderimini sağlar. 


TELEFON-TABLET-BİLGİSAYAR İNCELEMESİ 

Eksperman, internetten veya ikinci el sitelerden bulup almak istediğiniz telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri elektronik eşyaları gidip sizin için kontrol ederek alım esnasında yaşayacağınız kötü sürprizlerden sizi kurtarır.

EKPERMAN ÇALIŞMA SİSTEMİ